slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Несанкціоновані втручання у роботу Придніпровської залізниці завдають їй значних збитків і створюють загрозу безпеці руху поїздів 19/04/2018

Кількість незаконних втручань у роботу регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» у першому кварталі 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилася з 28 до 33 випадків, або майже на 18%.

Крадіжки вантажів, розобладнання елементів рухомого складу та інфраструктури, як і торік, лідирують у переліку незаконних втручань сторонніх осіб у роботу регіональної філії – майже 73% від загального числа.

Цього року побільшало інцидентів, пов’язаних із повідомленнями про замінування вокзалів та інших залізничних об`єктів, а також виявленням вибухових пристроїв у рухомому складі чи на інфраструктурних об`єктах магістралі.

Зафіксовані випадки накладання на колію предметів, які перешкоджали залізничному рухові, та перекриття руху поїздів сторонніми особами, тоді як за аналогічний період минулого року таких фактів не було. Є також випадки насильства щодо осіб, які перебувають на залізничному транспорті.

У результаті протизаконних дій зловмисників за три місяці 2018 року на Придніпровській залізниці затримано 125 поїздів загалом на 139 год. 56 хв., регіональна філія втратила майже 661 тис. грн. (за три місяці минулого року було затримано 136 поїздів на 95 год. 40 хв., збитки перевищили 341 тис. грн.

Придніпровські залізничники застерігають громадян від спроб свідомо чи бездумно втрутитися в роботу залізничного транспорту, який перевозить понад тисячу пасажирів кожним пасажирським поїздом, а також вкрай потрібні економіці країни, а нерідко й небезпечні вантажі.

Нагадуємо, що несанкціоновані втручання в роботу залізниці тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, причому за дії неповнолітніх відповідальність нестимуть їхні батьки чи опікуни.