slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо безпечної поведінки на залізничному транспорті 24/04/2018

У першому кварталі 2018 року на об’єктах регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» травмувалися 20 осіб, не пов’язаних із виробництвом, 13 з них – зі смертельним наслідком. Серед загиблих є один неповнолітній.

У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року кількість сторонніх осіб, які постраждали на залізниці, зменшилася на одну, а число смертельних випадків на стільки ж зросло (відповідно торік 21 постраждалий, у тому числі 12 загиблих).

Більшість нещасть (45 %) припала на денні години – з 12:00 до 18:00. Серед постраждалих у 2,5 рази більше чоловіків, аніж жінок (14 та 6 осіб відповідно).

Як повідомили фахівці з охорони праці, більшість випадків невиробничого травматизму цього року (втім, як і у попередні), сталася через порушення громадянами правил безпеки та особисту необережність – ходіння по коліях, перехід через колії у невстановлених місцях або перед рухомим складом, що наближався; знаходження у негабариті.

Для попередження нещасть із громадянами на інфраструктурних об’єктах залізниці на 155 станціях та 12 вокзалах забезпечується регулярне сповіщення пасажирів через гучномовний зв’язок про прибуття-відправлення поїздів, маневрові та інші роботи.

Для безпеки учасників руху з початку поточного року оновлено настили на проїжджій частині двох залізничних переїздів, а також вісім сходів та один настил на пішохідних мостах. Залізничники встановили чи відновили 153 додаткові інформаційні стенди попереджувального змісту та покажчики безпечного проходу. Було відремонтовано понад три кілометри повітряних ліній електропередачі, відновлено 852 попереджувальні плакати з електробезпеки, відремонтовано (або замінено) 443 світильники зовнішнього освітлення на станціях, вокзалах та пасажирських платформах, виконано ремонт або заземлення 2068 опор контактної мережі.

У першому кварталі залізничники також виготовили та розмістили в пасажирському рухомому складі плакати з нагадуваннями правил безпеки. Було виготовлено та розповсюджено інформаційні та наочні матеріали для проведення тематичних лекцій та бесід у виробничих колективах та навчально-виховних закладах. До проведення роз’яснювальної роботи залучено не лише фахівці з охорони праці, але й керівники та провідні спеціалісти дирекцій залізничних перевезень і структурних підрозділів.

Нагадаємо, що наразі на Придніпровській залізниці проходить дорожній місячник профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті, ініційований керівництвом регіональної філії, та галузевий місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті серед населення, учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, вихованців дошкільних навчальних закладів, працівників підприємств, що розташовані, у першу чергу, в районах, прилеглих до залізничних колій.