slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До уваги! 24/04/2018

Український державний університет залізничного транспорту повідомляє, що згідно з планами МОН України з наступного року передбачається впровадження обов’язкового складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для вступу на всі без винятку спеціальності, освітні програми, форми навчання та рівні вищої освіти (бакалавр, магістр).

Таким чином, поточний рік, імовірно, останній, коли можливий вступ до ВНЗ за внутрішнім тестуванням (без проходження ЗНО).

Окрім того, чинне законодавство дозволяє вступати на скорочену форму навчання випускникам технікумів (коледжів) та в магістратуру на будь-яку спеціальність незалежно від наявної спеціальності за документом про вже добуту освіту (наприклад, випускник технікуму за педагогічною спеціальністю, випускник ВНЗ за юридичною спеціальністю може вступати в магістратуру за енергетичною спеціальністю і т.д.).

У зв’язку із зазначеними нововведеннями університет планує в рамках вступної кампанії 2018 року протягом квітня-червня роботу виїзних груп приймальної комісії для прийому студентів на заочну форму навчання серед працівників структурних підрозділів ПАТ «Укрзалізниця».

Скласти вступні тести можна буде на місці роботи виїзної групи, не приїжджаючи до Харкова.

Основні умови допуску до вступного тестування:

1. Для вступу на скорочену форму навчання для здобуття рівня «бакалавр» - наявність диплому про закінчення технікуму або коледжу (молодший спеціаліст) незалежно від отриманої спеціальності.
Термін навчання – 2 роки (спеціальності економічного профілю) або 3 роки (спеціальності технічного профілю).
Вартість навчання на заочній формі – 5800 грн на рік (можлива посеместрова або помісячна оплата).

2. Для ступу на здобуття рівня «магістр» (окрім спеціальностей економічного профілю) – наявність диплому бакалавра, спеціаліста або магістра (університет, академія, інститут, окремі види коледжів) незалежно від отриманої спеціальності.
Термін навчання – 1 рік 4 місяці.
Вартість навчання -7 950 грн на рік.

Документи, що надаються виїзній групі:
- по 2 копії паспорта та ідентифікаційного коду;
- 4 фотокартки розміром 3х4 см;
- оригінал документу про освіту (диплом коледжу, технікуму або ВНЗ з додатком);
- для військовозобов’язаних осіб – копія документу про військовий облік (військового квитка, приписного посвідчення).

Тестові білети видаються та заповнюються на місці.

У разі зацікавленості в отримані першої або другої вищої освіти за фахом у скорочені строки звертатися до відповідальних осіб університету для уточнення організаційних питань роботи виїзної групи у вашому регіоні:
- відповідальний секретар приймальної комісії Панченко Владислав Вадимович: тел. робочий (057) 730-19-91; тел. мобільний 0661878961 , e-mail: ;
- заступник відповідального секретаря з питань прийому на скорочену форму навчання Змій Сергій Олексійович: тел. робочий (057) 730-19-91; тел. мобільний 0993727212, e-mail:

Після узгодження робочих питань дата і місце проведення виїзних вступних випробувань (тестів) буде повідомлено окремо для кожного структурного підрозділу.