slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі посилюють протидію розкрадачам залізничного майна та їхнім пособникам 24/04/2018

Воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з працівниками Національної поліції України вживає заходи до нормалізації загрозливої ситуації з розкраданнями елементів залізничної інфраструктури та рухомого складу в регіонах обслуговування залізниці.

Зокрема, посилена увага приділяється виявленню незаконно діючих пунктів приймання брухту, а також пунктів, які попри заборону приймають те, чим розкрадачі поживилися на залізниці.

Так, на початку квітня оперативні групи ВОХОР і правоохоронців провели спецоперації на П’ятихатському залізничному вузлі та станції Чаплине, які дедалі частіше фігурують у зведеннях як найбільш криміногенні ділянки Придніпровської залізниці.

У селищі Чаплине на пункті приймання брухту, розташованому неподалік від станції, було виявлено деталі гальмівної системи вагона. У місті П’ятихатки незаконний пункт приймання брухту діяв просто в гаражі. Оперативники знайшли тут 140 елементів верхньої будови колії та рухомого складу (болти, підкладки, костилі, важелі, шестерні, тощо). Загальна сума вилученого на обох пунктах залізничного майна склала близько 15 тис. грн.

Шістнадцятого квітня було відпрацьовано пункти приймання брухту в районі залізничної станції Апостолове. У промисловій зоні за 150 метрів від колій діяв пункт приймання брухту, де виявили залізничне майно вартістю майже 6,5 тис. грн. – підкладки, балансири, тяги, валики (загалом 122 одиниці).

Матеріали щодо власників незаконно діючих пунктів приймання брухту, а також тих, які працюють з порушеннями чинного законодавства, направлено до регіональних структур Національної поліції. Розглядається питання про притягнення власників цих пунктів до кримінальної відповідальності. Самі пункти закрито.

Окрім цього, оперативники провели низку профілактичних бесід з власниками офіційних пунктів приймання брухту про надання в підрозділи воєнізованої охорони залізниці та до поліції інформації про осіб, які здають у брухт деталі рухомого складу, верхньої будови колії та інше залізничне обладнання.

Нагадаємо, що в 2017 році у регіонах обслуговування регіональної філії «Придніпровська залізниця» було скоєно близько 3 тис. крадіжок елементів залізничної інфраструктури, що завдало залізниці збитки на суму понад 20 млн. грн. У першому кварталі 2018 року зафіксовано 358 таких розкрадань на суму майже 2,7 млн. грн.