slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Після завершення ремонту колії на перегоні Пологи – Гусарка тимчасові незручності для пасажирів усунуто 08/05/2018

Придніпровські залізничники у короткі строки провели посилений середній ремонт колії на перегоні Пологи – Гусарка, актуальність якого була продиктована питаннями безпеки руху. Частково демонтовані на час роботи великогабаритної колійної техніки посадкові платформи на 292-му та 293-му кілометрах перегону повністю відновлено.

У квітні – на початку травня працівники колійного господарства регіональної філії «Придніпровська залізниця» за допомогою машини РМ-80 виконали прогрохотку щебеневого баласту на 950-метровій ділянці перегону Пологи – Гусарка, щоб усунути забруднення щебеневого баласту та небезпечні розлади колії.

У зону ремонтно-колійних робіт потрапили дві пасажирські посадкові платформи – на 292-му та 293-му кілометрах перегону.

Для роботи великогабаритної колійної техніки залізничники частково демонтували по 13 із 18 залізобетонних плит кожної з посадкових платформах. Решту плит (загальною довжиною 30 метрів) було збережено, щоб на час ремонту не відміняти зупинку на платформах приміського поїзда № 6856 сполученням Пологи – Комиш-Зоря, яким користуються місцеві мешканці.

Сьомого травня ремонтно-колійні роботи на перегоні Пологи – Гусарка було завершено. Обидві пасажирські посадкові платформи повністю відновлені та впорядковані.