slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці привітали ветеранів 08/05/2018

Напередодні 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у регіональній філії «Придніпровська залізниця» вшанували ветеранів та учасників війни, які приїхали до головного офісу від трьох дирекцій залізничних перевезень – Дніпровської, Криворізької та Запорізької. Поважне зібрання від імені керівництва регіональної філії привітав головний інженер – перший заступник директора регіональної філії Сергій Гавриленко.

«Скільки б років не відділяло нас від переможного травня 1945 року, як би не змінювалися історичні реалії, ми завжди пам’ятатимемо і шануватимемо цей день, - зазначив Сергій Гавриленко у своєму вітальному слові до присутніх. – Адже він поклав кінець найстрашнішій з усіх воєн за всю історію людства, приніс мир і спокій на нашу землю. Цей день надихає нас на самовіддане служіння Батьківщині, вірність своєму обов’язку, честь та гідність».

Голова дорожньої ради ветеранів Віталій Козловський закцентував увагу на тому, що турбота про ветеранів є одним із пріоритетів соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Придніпровська залізниця», де завжди охоче допомагають колишнім працівникам магістралі.

З нагоди свята Перемоги група ветеранів війни отримала високі відомчі відзнаки.

Насамкінець на учасників урочистого зібрання чекало вже традиційне частування та концерт, в основу якого лягли пісні воєнних років. Святкові заходи також пройшли в усіх структурних підрозділах магістралі, де ветеранів вітали тепло й щиро.