slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Павлоградська дистанція електропостачання відсвяткувала свій півстолітній ювілей 14/05/2018

Днями Павлоградська дистанція електропостачання відсвяткувала 50-річчя від дня свого утворення.

Потреба в утворенні цього структурного підрозділу виникла у 1968 році в зв’язку з електрифікацією таких ділянок Придніпровської залізниці як Красноармійськ – Павлоград – Дніпропетровськ та Новомосковськ – Нижньодніпровськ-Вузол. Офіційно свою діяльність ділянка електро-постачання на станції Павлоград (початкова назва Павлоградської дистанції електропостачання) почала 10 травня.

Нинішня ділянка обслуговування дистанції-ювіляра знаходиться у межах трьох областей – Дніпропетровської, Донецької та Харківської. Її експлуатаційна довжина становить 233,7 км, а розгорнута – 441,7 км.

Основне завдання підрозділу – безперебійне та надійне постачання електроенергії залізничних споживачів, а також сторонніх підприємств та організацій, побутових споживачів у районах свого обслуговування.

Свого часу Павлоградську дистанцію електропостачання очолювали Анатолій Алексєєнко, Микола Конах, Валентин Соловйов. Наразі на чолі підрозділу працює Дмитро Борисенко.

Дистанції підпорядковуються 5 районів контактної мережі, 9 тягових підстанцій, район електропостачання Павлоград з майстерним пунктом Петропавлівка, ремонтно-ревізійна дільниця з майстерним пунктом Слов’янка, механічні дільниці, енергодиспетчерська группа.

За останні роки значно зросли обсяги робіт, які виконують фахівці Павлоградської дистанції електропостачання, та їх рівень. Було проведено реконструкцію обладнання тягового електропостачання, освітлення території станцій, переїздів та зупиночних платформ на ділянці Лозова – Синельникове.

Регулярно оновлюється застаріле обладнання, зокрема акумуляторні батареї, пристрої зовнішнього освітлення, прилади обліку, обладнання телеуправління й телесигналізації.

На цей час фахівці дистанції ведуть роботи з модернізації повітряних ліній АБ 10 кВ на ділянці Павлоград-1 – Зайцеве та на станції Ароматна. Ведуться також підготовчі роботи до технічного переоснащення ВРУ-150кВ тягової підстанції Мінеральна, ВРУ-35 кВ та ЗРУ-10 кВ тягової підстанції Варварівка.

Трудовий колектив Павлоградської дистанції електропостачання наразі налічує 243 фахівці. Вітаючи працівників з ювілеєм підрозділу, начальник господарства електропостачання регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Олег Самков зазначив: «П’ятдесят років достатньо, щоб сформувати такий чудовий колектив, як ваш, де вміють працювати і відпочивати, думати, цінувати те, що зроблено».

За словами Олега Самкова, душа Павлоградської дистанції електропостачання – це її люди. Тож очільник господарства електропостачання вручив відзнаки регіональної філії кращим працівникам та ветеранам.

До дорожніх нагород приєдналися і заохочення начальника дистанції електропостачання. Вручаючи їх, Дмитро Борисенко відмітив, що колектив дистанції пройшов випробування складними виробничими завданнями, дуже працездатний і злагоджений, і побажав залізничникам міцного здоров’я та нових успіхів.