slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці припинили чергову спробу розкрадання дизпалива 18/05/2018

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» займає жорстку позицію щодо розкрадачів залізничного майна та вантажів, у тому числі не робить поблажок і нечистим на руку працівникам.

Учора, 17 травня, близько 16:00 воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» припинила зухвалу спробу розкрадання вантажу пально-мастильних матеріалів на станції Запоріжжя-Ліве.

У світлу пору доби майже відрито розкрадачі намагалися злити мастило з цистерн компанії ЛУКОЙЛ, які у складі вантажного поїзда прибули на станцію. Без сумніву, злодії розраховували на те, що охорону вантажів послаблено через акцію так званого «італійського страйку» на залізниці, однак прорахувалися.

Стрільцям ВОХОР удалося затримали легковик ВАЗ-2106 та вантажівку ЗІЛ-131, обладнану бочками й помпами для відкачування палива, а також двох зловмисників. Інших членів злочинної групи наразі розшукують правоохоронці. За фактом крадіжки порушено кримінальне провадження.

«Послідовна боротьба з розкраданнями та розкрадачами, незалежно від того, хто вони, ведеться на Придніпровській залізниці не перший рік, - говорить директор регіональної філії Микола Кужавський. – Ці заходи викликають протидію нечистих на руку ділків, у тому числі і в залізничних лавах. Але ми завжди напоготові».

Нагадаємо, що за 2017 рік та чотири місяці цього року воєнізована охорона магістралі присікла 762 розкрадання залізничного майна та вантажів на суму понад 3,9 млн грн. У тому числі - і 23 крадіжки пально-мастильних матеріалів (ПММ) вартістю більш як 82,4 тис. грн., за що було затримано 33 особи. У 13 випадках за скоєння крадіжок ПММ заримували залізничників (21 особу). Усіх без виключення розкрадачів було передано до правоохоронних органів.

Окрім цього, в ході планових та раптових перевірок локомотивних депо, а також роботи локомотивних бригад на шляху прямування за той же період було виявлено спроби розкрадання близько 2 тис. кг дизпалива вартістю майже 41 тис. грн. За ці протизаконні дії було звільнено 10 працівників локомотивного господарства.