slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники долучилися до проведення Тижня безпеки дорожнього руху 22/05/2018

Мета проведення Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме з 21 по 27 травня, - привернути увагу до проблем травматизму та смертності на автошляхах України, а також до виконання профілактичних заходів, в тому числі й спрямованих на забезпечення безпеки руху під час перетину залізничних переїздів.

За цей час в усіх трудових колективах регіональної філії «Придніпровська залізниця» відбудуться збори, на яких залізничників поінформують про захід, причини дорожньо-транспортного травматизму в Україні та рівень транспортної дисципліни на підприємстві.

Пройдуть позапланові інструктажі з причетними працівниками та водіями щодо дотримання вимог Правил дорожнього руху, необхідності використання пасків безпеки та світлоповертаючих елементів під час знаходженні на дорозі, а також навчання за участю медпрацівників, де продемонструють практичні навички надання домедичної допомоги постраждалим унаслідок ДТП.

За бажанням придніпровські залізничники зможуть узяти участь у проведенні загальнодержавної акції «Здай кров - врятуй життя»: здати кров для лікування постраждалих у дорожніх аваріях.

Увесь тиждень здійснюватиметься контрольний випуск транспортних засобів на лінію.

Посилена увага також приділятиметься забезпеченню безпеки руху під час перетину залізничних переїздів, зокрема, відновленню дорожніх знаків та розмітки в межах дії залізничних переїздів, забезпеченню нормативної видимості поїзда, що наближається до переїзду; усуненню недоліків, виявлених при комісійних обстеженнях залізничних переїздів.

До профілактики дорожньо-транспортного травматизму залізничники залучатимуть ЗМІ, а також власними силами розповсюджуватимуть агітаційні матеріали серед водіїв та пішоходів.

Нагадаємо, що Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться у рамках Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху (2011-2020рр.), проголошеного резолюцією Генеральної асамблеї ООН.