slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2018 році придніпровські залізничники відмічають зростання несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту 23/05/2018

Кількість незаконних втручань сторонніх осіб у роботу регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» за чотири місяці 2018 року в порівнянні з таким же періодом минулого року збільшилася з 42 до 48 випадків, або на 14%.

Зокрема, побільшало інцидентів, пов’язаних з розкраданнями вантажів, елементів рухомого складу та залізничної інфраструктури, які призвели до тривалої затримки руху поїздів – 32 проти 31, а також повідомлень про встановлення (виявлення) вибухових пристроїв у рухомому складі, на вокзалах та інших залізничних об’єктах – 9 проти 5.

На торішньому рівні залишається статистика випадків, коли зловмисники кидали сторонні предмети в рухомий склад або накладали їх на колію, та насильницьких дій стосовно осіб, які перебувають на залізничному транспорті. Однак на відміну від минулого року, цьогоріч зафіксовано випадок незаконного перекриття руху поїздів.

У результаті несанкціонованих втручань сторонніх осіб за чотири місяці на залізниці було затримано 150 поїздів загалом на 157 год. 18 хв. Збитки регіональної філії перевищили 965 тис. грн.

Придніпровські залізничники застерігають громадян від незаконних дій, наголошують на їх небезпеці для пасажирів та працівників, а також для довкілля. Інформуємо, що за несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту чинним законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.