slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За чотири місяці на Придніпровській залізниці попередили більш як 200 крадіжок майна та вантажів 23/05/2018

За чотири місяці 2018 року воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» попередила 214 крадіжок вантажів та залізничного майна на суму майже 952 тис. грн, за незаконні дії затримала 161 зловмисника.

Близько 43% від загальної кількості (91 випадок) становлять спроби розкрадання вантажів, які перевозить залізниця. Найбільшим «попитом» злодіїв користується вугілля (35 випадків), брухт (27 випадків), метал та вироби з металу (25 випадків).

Найбільш криміногенними на залізниці цього року визнано ділянки П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве, на яку припадає третина повідомлень про втручання сторонніх осіб у рух поїздів, та Іларіонове – Синельникове-1 – Івківка (близько 17%).

Щоб припинити зухвалі спроби розкрадань, з початку року ВОХОРівці 25 разів попереджувально застосовували вогнепальну зброю, найчастіше – на перегонах П’ятихатки – Ерастівка та Вільногірськ – Верхівцеве.

З метою запобігання крадіжкам вантажів та забезпечення схоронності залізничного майна, у регіональній філії здійснюють негласне супроводження вантажів працівниками ВОХОР, патрулюються найбільш криміногенні ділянки та станції, влаштовуються засідки та пікети.

Спільно з правоохоронцями було перевірено 37 пунктів приймання брухту, насамперед, розташованих у прилеглих до колій районах. На шести перевіряльники виявили деталі верхньої будови колії та елементи рухомого складу.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України (ходіння коліями у невизначених місцях, незаконний проїзд у вантажному потязі) за чотири місяці було затримано 434 особи. Усіх порушників оштрафовано.