slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пильність машиністів урятувала три людські життя 31/05/2018

Минулої доби, 30 травня, швидкі та кваліфіковані дії придніпровських залізничників допомогли уникнути наїзду на людей, які порушували правила безпеки на залізничному транспорті.

Так, о 14:34 біля пасажирської платформи на 174-му кілометрі перегону Запорізька Січ – станція імені А.Алімова локомотивна бригада пасажирського поїзда № 120 сполученням Запоріжжя – Львів застосувала екстрене гальмування, щоб не травмувати нетверезого чоловіка, який поривався перейти через колії перед поїздом, що наближався. Супутниця підпилого упертюха намагалася утримати його від фатального кроку, однак більш успішними були вчасні дії залізничників.

О 19:28 машиніст вантажного поїзда застосував екстрене гальмування на станції Запоріжжя-Кам’янське, щоб уникнути наїзду на чоловіка, який легковажно йшов вздовж колії у попутному напрямку, не бачив і, вочевидь, не чув наближення состава.

Того ж дня на перегоні Запорізька Січ – платформа 163-й кілометр помічник машиніста приміського електропоїзда № 6491 сполученням Запоріжжя-2 – Нікополь помітив зачепера, який висів на поручнях задньої кабіни. 20-річного молодика зняли з приміського состава та передали правоохоронцям.

Придніпровські залізничники застерігають громадян від необачності на залізничних об’єктах та у рухомого складі, наслідки якої нерідко бувають трагічними та непоправними. Бережіть себе!