slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Профілактика невиробничого травматизму – це та робота, яку придніпровські залізничники не припиняють ніколи 04/06/2018

У січні-квітні 2018 року на об’єктах регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» травмувалося 25 сторонніх осіб, з яких 16 – зі смертельними наслідками (в тому числі одна дитина). За аналогічний період минулого року на магістралі постраждала така ж кількість громадян, однак зі смертельними наслідками – 13 (у тому числі один неповнолітній).

Цьогорічна статистика невиробничого травматизму зберігає тенденції минулого року. Зокрема, на кожну постраждалу жінку припадає вдвічі більше чоловіків; більшість нещасть зі сторонніми на магістралі траплялася в другій половині доби, а основними причинами була особиста необережність постраждалих та нехтування правилами безпечної поведінки.

Щоб змалку виховувати в громадян культуру безпечної життєдіяльності, придніпровські залізничники проводять постійну профілактичну роботу. Так, двічі на рік серед населення, зокрема учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, вихованців дошкільних навчальних закладів, працівників підприємств, розташованих насамперед у районах, прилеглих до залізничних колій, фахівці з безпеки організують місячники профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті.

Під час останнього, який пройшов у квітні-травні, близько 800 тематичних лекцій прослухали майже 42 тис. школярів та студентів у 515 навчальних закладах. До профілактично-роз’яснювальної роботи залучався керівний склад регіональної філії, дирекцій залізничних перевезень, структурних підрозділів, спеціалісти з охорони праці, шляхові майстри, начальники станцій, вокзалів та ін.

Залізничники визначили найбільш травмонебезпечні об’єкти та ділянки магістралі (перегони, станції, вокзали, пасажирські платформи, тощо), яким зазвичай приділяється підвищена увага і які регулярно перевіряються з метою недопущення перебування сторонніх осіб на залізничних коліях, переходу залізничних колій у невстановлених місцях, несанкціонованого проходу громадян на пасажирські платформи поза турнікетами.

На всіх залізничних станціях та вокзалах постійно забезпечується своєчасне надання громадянам інформації про прибуття, прослідування, відправлення поїздів та маневрову роботу на станційних коліях. А на вокзалах Кривий Ріг-Головний, Нікополь, Апостолове ще й транслюються відеоролики попереджувального змісту.

Для створення безпечних умов усіх учасників руху регіональна філія також забезпечує якісне утримання та достатнє освітлення пасажирських платформ, переїздів та пішохідних і службових переходів, покажчиків місць проходу; надійну роботу загороджувальних пристроїв, звукової та світлової сигналізації, тощо.