slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

«Нам дуже сподобалося!»: працівники управління та їхні діти вдячні за профспілковий дарунок до Міжнародного дня захисту дітей 04/06/2018

Цими вихідними 225 дітей працівників апарату управління регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» здійснили захопливу подорож на Дніпровську дитячу залізницю та до Музею цікавої науки, які знаходяться у міському парку імені Лазаря Глоби. Веселу й пізнавальну мандрівку з нагоди Міжнародного дня захисту дітей дітворі з родин залізничників подарувала об’єднана профспілкова організація служб регіональної філії.

Спершу діти віком від 5 до 12 років отримали можливість проїхатися парком у поїзді, яким керували їхні ровесники або трохи старші діти, а також послухати розповідь про історію, будні та різноманітні захоплення вихованців дитячої магістралі.

Затим дітвора відвідала Музей цікавої науки, де працівники музею доступно й оригінально розповіли про те, як потоваришувати з хімією, фізикою, біологією, геологією та палеонтологією; а також провели низку показових дослідів, які продемонстрували дітям відомі й поки що не зовсім (як на малечу) наукові закони. Юні відвідувачі змогли представити себе справжніми дослідниками і водночас безпечно (і безкарно!) побешкетувати в лабораторії.

У захваті від нестандартного привітання з міжнародним днем захисту дітей була не тільки дітвора, але й дорослі.

«Усе покрутили, посмикали, гуртом узяли участь у музейних дослідах. Дитяча залізниця особливо сподобалася малюкам. Усі дуже задоволені», - розповіла працівниця локомотивного господарства Ірина Гриненко.

«Спасибі за організацію чудового родинного відпочинку з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, - зазначила представниця Дорожнього центру науково-технічної інформації та бібліотечно-бібліографічного обслуговування Тетяна Степанова. – Нам дуже сподобалося!»