slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2018 року на Придніпровській залізниці оновили понад 81 км колії 18/06/2018

За п’ять місяців поточного року колійники регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відремонтували більш як 81,3 км колії на основних напрямках руху П’ятихатки – Чаплине, Лозова – Солоне Озеро та по Криворізькому регіону.

Зокрема, було проведено реконструкцію 13,68 км колії, посилений капітальний та капітальний ремонт колії виконали на 5,76 км, посилений середній та середній ремонт – на 31,76 км, комплексно-оздоровчий – на 30,12 км.

Окрім цього, за цей час придніпровські залізничники реконструювали 10 стрілочних переводів, ще 7 відремонтували капітально, а 30 – середнім ремонтом, в одному стрілочному переводі оновили металеві частини.

Було проведено заміну рейок новими на 11,1 км та старопридатними – на 5,31 км, а також укладено нові й старопридатні пліті безстикової колії на ділянках колишньої реконструкції та капітального ремонту (18,4 км).

Значні обсяги ремонтно-колійних робіт цьогоріч виконано на ст. Комиш-Зоря, де придніпровські залізничники вклали дві додаткові приймально-відправні колії і сім стрілочних переводів та переуклали одну під’їзну колію, а також на місці відновлення роз’їзду 327-й кілометр на перегоні Магедове – Комиш-Зоря, де вкладено одну приймально-відправну колію, два стрілочні переводи та один скидальний гостряк.

Нагадаємо, що колійні роботи з реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря спрямовані на підвищення пропускної спроможності маріупольського напрямку.