slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2018 році воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від розкрадань майна та вантажів на суму майже 1,8 млн гривень 18/06/2018

За п’ять місяців 2018 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» запобігли 281 крадіжці залізничного майна і вантажів вартістю близько 1 млн 765 тис. грн. За підозрою в скоєнні цих злочинів було затримано 197 осіб.

Зокрема, ВОХОРівці припинили 118 розкрадань вантажів (42 % від загальної кількості попереджених), у 37 випадках – застосовуючи вогнепальну зброю, при цьому затримали 63 зловмисників.

У поточному році злодіїв найбільше цікавлять вугілля (43%), брухт (27%), метал та металеві вироби (26%). А найбільш криміногенними ділянками є П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верховцеве (31% повідомлень про втручання сторонніх у рух поїздів, у тому числі знаходження на вагонах) та Іларіонове – Синельникове-1 – Івківка (відповідно 18%).

Щоб попередити розкрадання залізничного майна та вантажів, працівники воєнізованої охорони регіональної філії оперативно реагують на випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, визначають і патрулюють найбільш криміногенні ділянки, станції та перегони, виставляють тут пікети та засідки, супроводжують вантажі, тощо.

Спільно з працівниками правоохоронних органів за п’ять місяців цього року ВОХОРівці здійснили 44 перевірки пунктів приймання брухту, насамперед, розташованих у прилеглих до залізниці районах. На шести були виявлені вантажі із слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації, зв’язку та електропостачання.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України (ходіння коліями у невизначених місцях, незаконний проїзд у вантажних потягах) було затримано 548 особи. Усі порушники оштрафовані.