slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці провели молодіжний тренінг, на якому виховували в молодих залізничників риси керівників 19/06/2018

Днями у регіональній філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» пройшов дводенний молодіжний тренінг на тему «Розвиток керівного потенціалу молоді як основний фактор взаємодії в залізничній галузі».

Організатором заходу стала дорожня служба кадрової та соціальної політики, одне з головних завдань якої – створення кадрового резерву. А його найперспективніше формувати з молодих залізничників. Тож учасниками молодіжного тренінгу стали 34 представники різних структурних підрозділів регіональної філії, нещодавні випускники профільних вишів.

Програма тренінгу складалася з різнопланових, однак цікавих та пізнавальних заходів – виробничої екскурсії на одну з найбільших сортувальних станцій не лише регіональної філії, але й усієї залізничної мережі – Нижньодніпровськ-Вузол; спілкування з психологом та колегами, які мають досвід створення інноваційних проектів розвитку галузі, квесту на вирішення командних завдань і, звичайно, дозвілля.

«Фабрика маршрутів», як ще нерідко називають станцію Нижньодніпровськ-Вузол, вразила учасників тренінгу своїми розмірами, обсягами виконуваних робіт та активним ритмом життя; нагадала, що залізниця потребує висококваліфікованих кадрів.

Учасники галузевого конкурсу інноваційних проектів Укрзалізниці «Лідер інновацій» Ольга Лисецька та Андрій Троян розповіли молодим залізничникам, як стати драйверами технологічного прогресу компанії, створити конкурентоспроможні та перспективні інноваційні проекти.

А психолог дорожньої служби кадрової та соціальної політики Марина Чуприна вчила учасників тренінгу бути грамотними керівниками, вірно взаємодіяти з підлеглими, доносити та отримувати інформацію.

Захопив молодих залізничників і квест, численні завдання якого змушували учасників тренінгу діяти як одна команда, підтримувати та рахуватися один з одним, гуртом досягати спільної мети.

Молодіжний тренінг, який стає вже традиційним щорічним заходом, - це складова тієї комплексної роботи, яку на залізниці проводять із молоддю з метою формування корпоративних цінностей та активної життєвої позиції, підвищення кваліфікаційного рівня, формування кадрового резерву, на який невдовзі ляжуть нелегкі завдання якісної трансформації залізничної галузі.