slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Усього за півтори доби придніпровські залізничники повністю відновили залізничну інфраструктуру на місці сходження вантажного поїзда у м. Дніпро – наразі рух поїздів здійснюється у звичному режимі 21/06/2018

Після проведення комплексу відновних робіт на Придніпровській залізниці відкрили рух поїздів колією, яка зазнала пошкоджень у результаті вчорашнього сходження з рейок вантажного поїзда в районі станції Нижньодніпровськ-Вузол (м. Дніпро).

Відновні роботи розпочалися фактично відразу після надходження інформації про інцидент. На залізниці було створено штаб з ліквідації наслідків сходження на чолі з директором регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Миколою Кужавським. До складу штабу також увійшли перший заступник директора-головний інженер регіональної філії Сергій Гавриленко, заступник директора з безпеки Володимир Кузьменко, начальник Дніпровської дирекції залізничних перевезень Анатолій Борецький та керівники причетних служб.

Усього за півтори доби придніпровські залізничники не лише підняли, поставили на рейки і вивели з місця інциденту локомотив та вантажні вагони, які зазнали сходження, але й повністю відновили пошкоджену залізничну інфраструктуру – земельне полотно та рейкошпальну решітку, контактну мережу і пристрої електропостачання.

Роботу ускладнювала необхідність попередньо звільнити від вантажу окремі вагони, які зазнали особливо значних пошкоджень, загрозлива присутність у составі двох цистерн із дизпаливом, що вимагало особливих заходів безпеки у ході відновних робіт, а також вкрай спекотна погода (температура повітря на сонці наближалася до 40 градусів за Цельсієм).

Над ліквідацією наслідків транспортного інциденту цілодобово працювала спеціальна техніка і близько 100 фахівців колійного та вагонного господарства, служби електропостачання, відомчої воєнізованої охорони, автобази, були також задіяні три відновні та один містобудівельний поїзд.

За час відновних робіт залізничники тісно взаємодіяли з міською службою енергопостачання, підрозділами МНС, Національної поліції, СБУ, митниці, а також власниками вантажів.

Усі вантажі з пошкоджених вагонів транспортовано до станції призначення. Розливу дизпалива не допущено - шкоди довкіллю немає.

«Завдяки координації дій, чіткій злагодженій роботі причетних служб нам удалося за рекордно короткий строк ліквідувати наслідки сходження, оперативно відновити залізничну інфраструктуру та рух, – зазначив директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський. – Вдячний усім, хто працював у нелегких умовах екстремальної ситуації».