slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту – злочинні, бо становлять пряму загрозу безпеці руху 26/07/2018

Придніпровських залізничників непокоїть зростання кількості несанкціонованих втручань у роботу магістралі (в січні-червні цього року зафіксовано 76 таких випадків проти 75 торік). Дії зловмисників становлять пряму загрозу безпеці руху та призводять до відчутних матеріальних втрат.

Так, за півроку в результаті незаконних втручань сторонніх осіб у межах залізниці було затримано 246 поїздів більш як на 223 години, прямі збитки перевищили 1 млн 167,5 тис. грн.

Основними видами несанкціонованих втручань у роботу регіональної філії були крадіжки елементів інфраструктури, рухомого складу та вантажів (понад 71 %).

У першому півріччі також зафіксовані факти насильницьких дій щодо осіб, які перебувають на залізничному транспорті; кидання сторонніх предметів у рухомий склад чи накладання їх на колії, перекриття руху поїздів.

Значну частку (13 %) становлять інциденти, пов’язані з вибуховими пристроями, - хибними повідомленнями про замінування вокзалів та поїздів, виявленням боєприпасів (переважно застарілих) у рухомому складі чи на залізничних об`єктах.

Придніпровські залізничники нагадують, що несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту створюють пряму загрозу безпеці залізничного руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну і адміністративну відповідальність для зловмисників.