slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У першому півріччі на Придніпровській залізниці запобігли 340 спробам крадіжок майна та вантажів 26/07/2018

За шість місяців 2018 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередила 340 крадіжок майна та вантажів магістралі на суму понад 2 млн 136,5 тис. грн., за підозрою у скоєнні цих злочинів було затримано 240 осіб (для порівняння: у першому півріччі 2017 року – 242 випадки на суму понад 865,6 тис. грн. та 215 осіб відповідно).

Левову частку попереджених ВОХОРівцями злочинів (42 %) становлять спроби розкрадання вантажів – 142 випадки на суму понад 730,2 тис. грн (торік за аналогічний період – 99 випадки на суму більш як 422,6 тис. грн.).

Цього року зловмисників найбільше цікавлять такі вантажі, як вугілля (45 % попереджених спроб), брухт (25, %); метал та вироби з металу (23 %). А найбільш криміногенними ділянками є П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верховцеве (майже 31% загальної кількості повідомлень про втручання сторонніх осіб у рух поїздів) та Іларіонове – Синельникове-1 – Івківка (понад 19 %).

Щоб зупинити злодіїв, стрільці ВОХОР за шість місяців цього року 43 рази застосовували вогнепальну зброю. Попереджувальні постріли найчастіше лунали на станції Ерастівка, перегонах П’ятихатки – Ерастівка, П’ятихатки-Стикова – П’ятихатки та Вільногірськ – Верховцеве.

Для попередження розкрадань вантажів, забезпечення схоронності залізничної інфраструктури та іншого майна залізниці, воєнізована охорона магістралі здійснює негласне супроводження вантажів, патрулювання найбільш криміногенних ділянок і станцій, встановлює засідки та виставляє пікети, оперативне реагує на всі повідомлення про несанкціоноване втручання сторонніх осіб у рух поїздів.

Спільно з працівниками поліції у першому півріччі було здійснено 55 перевірок пунктів приймання брухту для виявлення тут вантажів зі слідами маркування, деталей верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації, зв’язку та електропостачання. На шести знайшли та вилучили деталі верхньої будови колії й рухомого складу.

Окрім цього, за цей період під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями у невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному потязі, ВОХОРівці затримали 656 осіб. Усіх порушників оштрафовано.