slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За півроку на Придніпровській залізниці виявили 526 вантажних вагонів, пошкоджених користувачами 26/07/2018

Недбалість користувачів вантажних вагонів завдає залізничній галузі фінансових збитків через необхідність відправляти вагони на позапланові ремонти і зменшення терміну експлуатації рухомого складу, а також призводить до втрати дефіцитного вантажного ресурсу.

За шість місяців на Придніпровській залізниці було виявлено 526 вантажних вагонів, пошкоджених користувачами, з яких 133 вагони отримали пошкодження через сходження з рейок.

Як і раніше, першість серед підприємств, де найчастіше отримують пошкодження вагони, тримає ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (227 вагонів). У цьому списку є також ПАТ «Інтерпайп ДніпроВтормет» (54 вагони), ПАТ «Запоріжсталь» (52), ПАТ «ДМКД» (28) та ДП «Бердянський морський торговельний порт» (24).

У 2018 році в 94 % випадків пошкоджень зазнавали піввагони – найбільш затребуваний вантажовідправниками рухомий склад. Найчастіше відновлення потребували їхні кузови (59 %) та ходова частина (26 %).

Основними причинами пошкоджень вагонного парку (61 %) залишаються порушення чинних стандартів під час вивантаження, зокрема магнітною шайбою та грейфером.

Контролюючи збереження парку вантажних вагонів, у першому півріччі 2018 року придніпровські залізничники провели 820 перевірок промислових підприємств та галузевих підрозділів. До усунення виявлених недоліків було заборонено роботу 4 вагоноперекидачів, рух по 88 стрілочних переводах та 52 під’їзних коліях.