slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники всебічно дбають про безпеку громадян на власних інфраструктурних об’єктах 30/07/2018

У першому півріччі 2018 року в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на інфраструктурних об’єктах травмувалися 36 сторонніх осіб, з яких 25 – зі смертельними наслідками.

Якщо порівнювати за загальною кількістю, маємо паритет з аналогічним періодом минулого року. Якщо за тяжкістю наслідків, то зростання летальних випадків. Так, за шість місяців 2017 року травми зі смертельним наслідком отримали 20 осіб, з яких двоє неповнолітні, у першому півріччі поточного року – відповідно 25 чоловік і одна дитина, зафіксовано також груповий нещасний випадок.

Торік більшість травмувань сторонніх сталася не на території залізничних станцій, а на перегонах (14 випадків проти 22). Цього року кількість нещасних випадків із громадянами на перегонах та станціях зрівнялася (по 18 відповідно).

Найбільшу кількість випадків невиробничого травматизму в січні-червні 2018 року було зафіксовано на станціях Кривий Ріг-Головний (3), Синельникове-2, Дніпробуд-2 та Передатна (по 2). А найнебезпечнішими перегонами для неуважних громадян були Горяїнове – Діївка та Діївка – Сухачівка, що в передмісті Дніпра.

Основними причинами нещасть зі сторонніми особами на залізниці залишається перехід через колії перед потягом, що стрімко наближається, та в невстановлених місцях; ходіння по коліях; знаходження на краю пасажирської платформи під час прибуття чи прослідування поїзда; ДТП та електротравми, отримані під час спроб зачепінгу або розкрадання залізничного майна; а також селфі на інфраструктурних об’єктах, у рухомому складі чи поблизу нього.

За цьогорічною статистикою, більшість травмувань припадає на другу половину доби (64 %), а кількість травмованих чоловіків більш утричі перевищує частку постраждалих жінок (27 проти 9).

Для попередження нещасних випадків невиробничого характеру фахівці регіональної філії постійно проводять профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення, зокрема учнів і студентів навчальних та виховних закладів. З початку року профілактичними заходами було охоплено 583 навчальних заклади, де понад 930 лекцій прослухали більш як 46,5 слухачів.

Залізничники також провели 105 рейдів, у ході яких затримали 56 порушників Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

У регіональній філії на 155 залізничних станціях та 12 вокзалах забезпечують регулярне сповіщення пасажирів по гучному зв’язку про маневрові роботи, прибуття-відправлення поїздів, тощо.

З початку цього року були капітально відремонтовані п’ять залізничних переїздів, стільки ж настилів на проїжджій частині залізничних переїздів, 49 сходів, два тунелі та настили шести пішохідних мостів. Встановлено або оновлено 455 додаткових інформаційних стендів попереджувального змісту та покажчиків безпечного проходу. Відремонтовані понад 9 км повітряних ліній електропередачі, 644 світильники зовнішнього освітлення, виконаний ремонт або заземлення 4230 опор контактної мережі та інші заходи.

Для безпеки громадян цього року придніпровські залізничники встановили плити огородження на станціях Кам’янське – Пасажирське та Синельникове-2. Наразі ведуться роботи з огородження території станції Інгулець. Пройшли експертизу відповідні проекти для станцій Кривий Ріг-Західний, Рокувата, на черзі – платформа «Іскра», що на перегоні Запоріжжя-Вантажне – Запоріжжя, та станція Пологи.