slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники наголошують на небезпеці несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту 31/07/2018

Минулої доби, 30 липня, сторонні особи двічі втручалися в роботу Придніпровської залізниці, створюючи загрозу безпеці руху поїздів.

Так, о 10:25 на перегоні Орлівщина – Новомосковськ машиніст вантажного поїзда вагою понад 5,6 тис. тонн змушений був застосовувати екстрене гальмування, аби унеможливити наїзд на групу дітей. Дітлахи розважалися поблизу колії, накладаючи на рейки щебінь, щоб той потрапляв під колеса потягів.

О 12:29, щоб уникнути можливих негативних наслідків наїзду на каміння, яке невідомі поклали на колії, екстрено зупиняти состав довелося локомотивній бригаді приміського електропоїзда сполученням Кривий Ріг-Головний – Нікополь. Подія сталася на перегоні Новоблочна – Батуринська.

Придніпровські залізничники застерігають громадян від незаконних дій, наголошують на їх небезпеці для пасажирів та працівників магістралі. За несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту чинним законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Відповідальність за дії неповнолітніх несуть їхні батьки чи опікуни.