slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці спостерігається позитивна динаміка до зменшення кількості несанкціонованих втручань у роботу магістралі 21/08/2018

Завдяки комплексній роботі з протидії розкраданням вантажів і залізничного майна, зокрема елементів інфраструктури й рухомого складу, яку послідовно проводять на Придніпровській залізниці, за сім місяців 2018 року динаміка незаконних втручань у роботу магістралі набула позитивної тенденції.

Так, у січні-липні 2018 року в порівнянні з таким же періодом минулого року кількість несанкціонованих втручань сторонніх осіб у роботу регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» зменшилася на 3,4% – з 90 випадків до 87.

Крадіжки вантажів із вагонів, розобладнання рухомого складу, пристроїв та споруд усе ще залишаються найбільш частими випадками несанкціонованих втручань у роботу магістралі, однак їх кількість за сім місяців цього року зменшилася на 10,4% (з 68 до 61).

На противагу в 2018 році стрімко побільшало фактів насильства стосовно осіб, які перебувають на залізничному транспорті, (8 проти 5 випадків) та перекриття руху поїздів сторонніми особами (5 проти 0).

До переліку незаконних втручань у роботу залізниці цього року також входять повідомлення про встановлення або виявлення вибухових пристроїв на вокзалах та поїздах, кидання сторонніх предметів у рухомий склад чи накладання їх на колії.

У результаті незаконних дій сторонніх осіб за сім місяців цього року було затримано 268 поїздів загалом на 244 год. 31 хв., збитки склали 5 млн 999,19 тис. грн. (торік 389 поїздів сумарно на 231 год. 27 хв., збитки становили 1 млн 075,96 тис. грн.).

Нагадуємо, що несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту створюють пряму загрозу безпеці залізничного руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну і адміністративну відповідальність для зловмисників.