slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Дня незалежності України на Придніпровській залізниці відзначили кращих працівників 23/08/2018

Напередодні головного державного свята – Дня незалежності України 110 придніпровських залізничників були заохочені за сумлінну працю в галузі, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високу професійну майстерність та творчу ініціативу в роботі. Вісімдесят один працівник отримав нагороди від керівництва Придніпровської залізниці.

Під час селекторної наради директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Микола Кужавський та заступник голови Дорпрофсожу Андрій Лейко вручили галузеві відзнаки сімом залізничникам.

Так, нагрудний знак «За заслуги. Укрзалізниця» ІІ ступеня отримав старший електромеханік дільниці Дніпровської дистанції сигналізації та зв’язку Василь Гнойовий.

Знаком «Залізнична Слава» I ступеня було нагороджено чергового о переїзду Верхівцевської дистанції колії Надію Білоус, знаком «Залізнична Слава» III ступеня – чергового по залізничній станції Горяїнове Дніпровської дирекції залізничних перевезень Світлану Голибіну та начальника служби локомотивного господарства Олексія Лозу.

Годинник від правління ПАТ «Укрзалізниця» отримав машиніст електровоза Дніпровського локомотивного депо Роман Джихур.

Нагрудним знаком «Відмінник господарства автоматики» відзначено електромеханіка дільниці 1 групи дистанції сигналізації та зв’язку Нижньодніпровськ-Вузол Олега Саприкіна, нагрудним знаком «Відмінник комерційного господарства» – товарного касира станції Нижньодніпровськ Дніпровської дирекції залізничних перевезень вікторію Корнежевську.

Вітаючи колектив регіональної філії з державними святами – Днем Державного прапора та Днем незалежності України Микола Кужавський зазначив, що теперішнє і майбутнє України, залізничної галузі залежить від результативної праці, творчої ініціативи та громадянської відповідальності кожного працівника, вміння ставити перед собою амбітні цілі й досягати їх, від злагодженої командної роботи.

«Певен, що ми єдині в нашому прагненні відродити залізничну галузь, яка завжди була і залишиться локомотивом соціально-економічного розвитку країни, і в наших діях задля цього», – наголосив Микола Кужавський. Очільник залізниці побажав колегам міцного здоров’я, успіхів та благополуччя, миру та злагоди в родинах і трудових колективах, на рідній українській землі.