slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Укрзалізниця привітає юних пасажирів з Днем знань чудовим сюрпризом 31/08/2018

Першого вересня, з нагоди Дня знань та початку нового навчального року, стюарди швидкісних поїздів вітатимуть маленьких пасажирів пам’ятними сувенірами, які спільними зусиллями підготували працівники департаменту розвитку персоналу та кадрової політики ПАТ «Укрзалізниця», регіональної філії «Придніпровська залізниця» та філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

Усі пасажири дошкільного та молодшого шкільного віку отримають тематичну книжечку-розмальовку "Подорож у світ залізниці" та кольорові олівці.

Яскраві друковані подарунки не лише ознайомлять малюків із різноманіттям залізничних професій, але й дадуть можливість дітворі проявити власні мистецькі здібності, розмальовуючи сторінки.

Віршовані оповіді про основні залізничні професії – машиніста, провідника, оглядача вагонів, колійника, чергового по станції, електромеханіка, розміщені у книжечці, легкі для розуміння та запам’ятовування, а самих залізничників уособлюють казкові герої – Лев, Лисичка, Бобер та інші.

Книжечку-розмальовку розробили юні залізничники та інструктори Запорізької дитячої залізниці, яка веде активну профорієнтаційну роботу серед дітей та підлітків. Книжечка була створена з метою популяризації залізничних професій серед дітей і, можливо, її сюжет вплине на подальший вибір ними професії.

Наклад надрукувано в типографії видавничого центру «Придніпров’я» регіональної філії «Придніпровська залізниця».