slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Запорізькій дитячій залізниці підбили підсумки літа 06/09/2018

У День знань на Запорізькій дитячій залізниці традиційно підбили підсумки літньої навчально-виробничої практики.

За словами начальника дитячої магістралі Михайла Черненького, всі юні залізничники (а до літньої практики було допущено 1078 вихованців) успішно справилися із поставленими завданнями: закріпили свої теоретичні знання та отримали практичний досвід роботи на залізничних посадах.

За результатами літньої практики 120 найбільш активних юних залізничників, а також переможці конкурсу «Кращий за фахом» були відзначені солодкими подарунками.

Затим на учасників та гостей заходу чекала концертна програма за участю юних залізничників і творчих колективів міста, а також екскурсія по залах дитячої залізниці та подорож потягом.

Улітку вихованці малої магістралі займалися не лише відповідальною, цілком дорослою роботою, але й цікаво та змістовно відпочивали. Серед культурно-освітніх заходів літнього періоду – свято до Дня захисту дітей, квест «Професійна траєкторія: знаю, хочу, вмію!», візит до колег із Київської, Рівненської та Львівської дитячих залізниць для обміну досвідом та дружнього спілкування, інші заходи.

Усього за літній період Запорізька дитяча залізниця перевезла понад 15 тисяч дорослих та малих пасажирів.