slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запорізькі залізничники провели регіональний турнір з пляжного волейболу 07/09/2018

У перший день осені на волейбольних майданчиках центрального пляжу м. Запоріжжя пройшов VII турнір з пляжного волейболу пам’яті Івана Садовніченка. У спортивному заході взяли участь 24 команди залізничних підприємств Запорізького регіону.

Відповідно до правил Асоціації пляжного волейболу України змагання проходили за швейцарською системою, яка передбачає вибування з турніру після другої поразки і розподіл місць між усіма його учасниками.

Після гарячих спортивних баталій перемогу святкували волейболісти Запорізької дистанції електропостачання Андрій Кордан та Михайло Леонов, які у фінальній грі на «більше-менше» вибороли «золоту» перемогу в Михайла Мінзера та Івана Березняка (Мелітопольська дистанція колії).

Не менш напружено пройшли змагання і за третє місце. Його посіли Михайло Семеляк та Олександр Заіченко (Запорізьке пасажирське вагонне депо), яким протистояли земляки з моторвагонного депо.

На закритті турніру команда-переможниця отримала кубок лідерства з рук дружини Івана Садовніченка Лариси Михайлівни. Усі призери були заохочені грамотами, медалями й грошовими винагородами. Призами турніру було також відмічено спортсменів Запорізької дистанції електропостачання Михайла Леонова (як кращого захисника) та Андрія Кордана (як кращого гравця).

А приз глядацьких симпатій дістався представницям молодіжної ради Запорізького теркому Ользі Ухналь та Лідії Карабань, які впродовж усього турніру частували його учасників та гостей смачним квасом.

VII турнір з пляжного волейболу пам’яті Івана Садовниченка було проведено за сприяння профспілкових комітетів усіх структурних підрозділів, чиї команди брали участь у змаганнях, а також Запорізького теркому.

Довідка: Іван Миколайович Садовніченко – колишній начальник вагонного депо Запоріжжя-Ліве, затим заступник начальника Запорізького відділення з пасажирських перевезень. Організатор I-го всеукраїнського турніру з пляжного волейболу пам’яті В.Д.Баранова, який пройшов у Бердянську.