slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

«Місто професій» ознайомило криворізьку дітвору із залізничними спеціальностями 17/09/2018

Учора в Металургійному районі м. Кривий Ріг у парку Героїв пройшов міжнародний захід "Місто професій". Його мета - надати кожній дитині шанс реалізувати свій потенціал і водночас ознайомити з різними професіями, де ці здібності можна застосувати.

Залізничні професії на заході представляв Криворізький металургійно-транспортний ліцей, який готує помічників машиніста електровоза, слюсарів-ремонтників та провідників пасажирських вагонів.

Однак із дітворою та дорослими спілкувалися не лише представники ліцею – директор Володимир Пентегов, заступники директора: з навчально-виробничої роботи Віктор Князьок, з навчально-виховної роботи Тетяна Ткачук, з навчальної роботи Ганна Булгакова, методист Наталія Груєнко, старший майстер Світла Булюк, викладачі Микола Журавель, Ігор Козирєв та Тамара Патерило, але й придніпровські залізничники.

Начальник відділу кадрів Криворізької дирекції залізничних перевезень Христина Мішеніна та заступник начальника місцевого локомотивного депо Микола Загоруйко розповіли про залізничні професії, потрібні для промислового Криворіжжя, локомотиви, які використовуються у роботі, необхідну підготовку для роботи на залізничному транспорті.

Спілкування було цікавим та невимушеним і принесло задоволення не лише малечі.