slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Місто залізничників Синельникове відсвяткувало свій 150-літінй ювілей 20/09/2018

У вихідні, 15 вересня 2018 року, у м. Синельникове Дніпропетровської області відбулися заходи з нагоди 150-ї річниці від дня заснування міста.

Ювілейні урочистості пройшли в міському центрі дитячої та юнацької творчості й зібрали чимало високих і почесних гостей – керівників підприємств, установ та організацій міста, творчу інтелігенцію, молодь, пересічних громадян.

Делегацію регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на святковому зібранні очолював директор Микола Кужавський. У складі делегації були головний інженер-перший заступник директора регіональної філії Сергій Гавриленко, заступник начальника служби локомотивного господарства Андрій Ситало, керівники місцевих підрозділів залізниці.

Вітаючи керівництво і жителів Синельникового з ювілеєм міста, Микола Кужавський наголосив на тому, що історія Синельникового нерозривно пов’язана із залізничним транспортом та Придніпровською залізницею, Синельникове по праву називають містом залізничників, що знайшло відображення навіть на гербі міста.

Так, самою своєю появою Синельникове завдячує розвиткові промисловості та залізничного транспорту на півдні України, де місто виникло довкола однойменної залізничної станції.

Уже кілька поколінь містян працюють на залізничних підприємствах. Залізниця – не лише основний роботодавець, але й наповнювач міського бюджету та соціальний партнер міської влади. Останній з реалізованих регіональною філією проектів – 44-квартирний житловий будинок для залізничників, на черзі – ще дві секції на 56.

Микола Кужавський побажав жителям Синельникового міцного здоров’я, миру, щастя й достатку, а самому місту – процвітання та нових горизонтів, успішної реалізації виробничого, культурного й творчого потенціалу.

Керівник регіональної філії вручив почесний знак «За сприяння розвитку Придніпровської залізниці» багаторічному голові міста Синельникового, колишньому залізничникові Дмитру Зражевському та висловив сподівання, що плідна співпраця міста й залізниці у подальшому дасть ще більш вагомі результати.

Свято з нагоди 150-літнього ювілею пройшло яскраво та видовищно. У його програмі, крім урочистостей, були виставки українських страв, хлібобулочних виробів, декоративно-прикладного мистецтва, виступ військового оркестру, концерт за участю творчих колективів міста та співачки Дар’ї Астаф’євої, відкриття після капремонту зали для проведення урочистих церемоній і перша реєстрація шлюбу в оновленому приміщенні, привітання новонароджених жителів Синельникового, Кубок міського голови з футболу, святковий салют та дискотека.

Детальний фотозвіт про свято можна переглянути за посиланням http://sinrada.gov.ua/…/misto-vidznachilo-juvilejnij-den-na…