slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Юні вихованці Дніпровської дитячої залізниці на благодійному фестивалі «МАМА+Я» розповідали дітворі про залізничні професії 20/09/2018

Днями у мальовничій парковій зоні на березі Дніпра пройшов 12-й загальноукраїнський благодійний фестиваль «Мама+Я», який став уже традиційною подією для м. Дніпра та Дніпропетровської області.

Фестиваль проводиться для дітей-сиріт, дітей, що позбавлені батьківського піклування, з дитячих будинків, інтернатів та прийомних родин. Цьогоріч благодійний захід відвідали понад дві тисячі дітей різного віку.

Активними учасниками фестивалю стали й представники Дніпровської дитячої залізниці – юні залізничники та їхні наставники. Вони працювали спільно з фахівцями Дніпропетровського обласного центру зайнятості, які розгорнули на фестивалі локацію «Чарівна Країна Професій».

У рамках цієї локації діяли різні майданчики. Наприклад, «Ерудит», на якому дітвора отримувала відомості про різні професії шляхом відгадування загадок чи складання пазлів; або «Мальовничий», де малюки розмальовували зображення представників різних професій і знарядь праці.

На майданчику «Профітест» можна було ознайомитись із формулою вибору професії, отримати допомогу у визначенні кроків, які потрібно зробити, аби здобути омріяну професію, визначити власні здібності та розширити уявлення про себе та підходящу професію через професійне експрес-тестування.

А на «Майстерні професій» діти змагалися у знанні різних спеціальностей, мали можливість спробувати себе в ролі представників різних професій («Костюмерна професій»), грали в «Яскраве лото професій» та «Чарівний мішечок».

Юні залізничники та їхні наставники не лише допомагали дітворі вдягтися у формений одяг малої магістралі чи зробити фото на згадку в образі свого колеги, але й активно пропагували рідну дитячу та Придніпровську залізницю, куди після навчання у профільних вишах приходять працювати до 75% юних залізничників.

Цікаво й весело було не лише дітям, але й дорослим, які теж дізналися чимало корисного і відмінно відпочили.

Наостанок, кожен, хто відвідав «Чарівну Країну Професій», долучився до оформлення повітряної кулі «Вір в себе»: на кольорових стикерах, діти написали назву омріяної професії та наклеїли на кульку.

Нагадаємо, що юні залізничники Дніпровської та Запорізької малих магістралей ведуть активну профорієнтаційну роботу серед однолітків за підтримки служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».