slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На фестивалі вакансій для ветеранів АТО, який пройшов у м. Дніпрі, залізничні професії були серед найбільш популярних 25/09/2018

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» стала учасницею фестивалю вакансій для ветеранів АТО, який днями пройшов у Центральному парку культури та відпочинку ім. Шевченка в м. Дніпрі. Мета цього заходу — залучити ветеранів АТО до праці, аби таким чином реабілітувати та адаптувати їх до звичайного життя.

Організатором заходу за підтримки Дніпровської міської ради виступила громадська організація - Міжнародний альянс братської допомоги. Дніпро стало вже четвертим місто України, де проведено такий захід, - раніше були Київ, Тернопіль та Херсон.

Зрозуміло, що вчорашнім бійцям АТО пропонували насамперед роботу в лавах Національної гвардії, поліції та контрактну службу в Збройних силах. Однак не лише в цих формування, адже учасниками фестивалю загалом були 40 роботодавців.

Зокрема, й представники служби кадрової та соціальної політики Придніпровської залізниці, які розгорнули власну локацію, де шукачі роботи могли отримати інформацію, цікаву для них чи необхідну для подальшого працевлаштування.

А дітвора, яка прийшла на фестиваль разом із батьками, отримала можливість показати свої мистецькі здібності, займаючись книжечками-розмальовками, або роздивитися музейний експонат – копію вагона, яку залізничники прихопили на захід.

Локація регіональної філії викликала інтерес у численних відвідувачів фестивалю – до фахівців служби кадрової та соціальної політики залізниці звернулися близько 20 осіб, у тому числі й 4 ветерани АТО.

Залізничники відповіли на всі запитання, які цікавили містян, надали потенційним працівникам тематичні флаєри з контактною інформацію, запросили на роботу в структурні підрозділи магістралі, де потрібні монтери колії, машиністи локомотивів та помічники машиніста, слюсарі з ремонту рухомого складу та інші робітничі професії.

Коментуючи результати проведеного фестивалю вакансій для ветеранів АТО, заступник директора департаменту соцполітики Дніпровської міської ради Юлія Дмитрова зазначила, залізничні професії були серед тих, які зацікавили ветеранів АТО найбільше.