slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У жовтні придніпровські залізничники візьмуть участь у галузевому місячнику профілактики невиробничого травматизму 28/09/2018

З 1 жовтня на Придніпровській магістралі, як і у решті регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця», стартує місячник профілактично- роз’яснювальної роботи щодо невиробничого травматизму серед населення, зокрема учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, працівників підприємств, розташованих насамперед у районах, прилеглих до залізничних колій, та поблизу місць концентрації травмування на залізниці сторонніх осіб.

До активізації запобіжних заходів залізничників спонукало збільшення кількості випадків невиробничого травматизму на інфраструктурних об’єктах Укрзалізниці. Так, початку 2018 року травми різного ступеня тяжкості тут отримали 423 сторонні особи (проти 396 за такий же період минулого року), в тому числі 251 – зі смертельними наслідками (торік 253). Серед постраждалих цьогоріч 20 неповнолітніх, шестеро з яких загинули. Більшість нещасть сталася через порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Щоб привернути увагу громадян до сумної статистики невиробничого травматизму, вкотре наголосити на тому, що нехтувати правила небезпечно для життя, впродовж місяця залізничники організують та проведуть низку заходів.

Зокрема, фахівці магістралі відвідають школи, ліцеї та коледжі, вищі навчальні та дошкільні заклади, підприємства, розташовані насамперед у районах, прилеглих до залізничних колій, а також у населених пунктах, де почастішали випадки невиробничого травматизму. Залізничники проведуть профілактичні бесіди, покажуть профілактичні фільми, презентують слухачам тематичну наочність.

У цей період на залізничних вокзалах і станціях, у рухомому складі теж нагадуватимуть правила безпеки, а також транслюватимуть профілактичні відеоролики.

У місцях, де найчастіше трапляються нещасні випадки зі сторонніми особами на залізниці, пильнуватимуть групи у складі працівників воєнізованої охорони та інших структурних підрозділів магістралі. Вони припинятимуть спроби громадян перейти через колії у невстановлених місцях, ходіння коліями та інші порушення правил безпеки.

Буде продовжено роботу з виявлення місць концентрації травмування сторонніх осіб залізничним транспортом, які затим підлягатимуть огородженню.

Буде перевірено і якість утримання та освітлення пасажирських платформ, переїздів та пішохідних переходів через колії, справність пристроїв звукової та світлової сигналізації, тощо.

Упродовж місячника фахівці також напрацюють комплекс організаційно- технічних та профілактичних заходів, які ляжуть в основу Програми з попередження нещасних випадків невиробничого травматизму на залізничному транспорті України в 2019 році.