slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці тепло привітали ветеранів 02/10/2018

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в головному управлінні регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» пройшла тепла зустріч із ветеранами.

Від імені керівництва залізниці сивочолих посланців усіх дирекцій залізничних перевезень привітав заступник директора регіональної філії з безпеки Володимир Кузьменко. Він подякував ветеранам-залізничникам за внесок у розвиток Придніпровської магістралі, побажав усім міцного здоров’я, оптимізму, добробуту в родинах, віри в світле майбутнє України і вручив дорожні відзнаки тим, хто продовжує ділитися з молодим поколінням професійною майстерністю та життєвою мудрістю, активно співпрацює з дорожньою ветеранською організацією.

До щирих привітань приєднався і заступник голови Дорпрофсожу Андрій Лейко, який запевнив, що профспілки і надалі робитимуть усе можливе для соціального захисту ветеранів-залізничників, збереження для них пільг, передбачених колективним договором залізниці.

Голова дорожньої ради ветеранів Валерій Козловський зазначив, що ветеранська організація Придніпровської залізниці, у лавах якої на цей час понад 20,5 тис. членів, - це монолітний перевірений часом і випробуваннями колектив, який живе активним життям на засадах взаємодопомоги та взаємоповаги. Очільник ветеранської організації подякував керівництву регіональної філії за незмінну підтримку ветеранів галузі, за увагу до їхніх потреб і проблем.

Святковий настрій учасникам зустрічі створювали не тільки теплі привітання, а й невеличкий концерт, який ветеранам подарували учасники дорожніх самодіяльних колективів, та традиційне частування, коли в затишній атмосфері можна було згадати часи своєї молодості та друзів-залізничників.