slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Юні дніпряни приміряли на собі залізничні професії 03/10/2018

Цієї неділі юні мешканці Дніпра разом із батьками мали змогу відвідати профорієнтаційний фестиваль для дітей «Місто професій». Ініціатором та організатором заходу за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації виступив Міжнародний діловий журнал «Community» та Благодійний фонд «Місто професій».

Мета цього міжнародного проекту, який уже п’ятий рік поспіль реалізовується в різних містах України, - дати кожній дитині шанс розкрити свій творчий потенціал, навчити її свідомо підходити до вибору майбутньої професії.

Організатори заходу та численні партнери фестивалю запропонували дітям віком від 2 до 17 років опанувати понад 50 різних професій.

При вході до імпровізованого Міста Професій кожна дитина отримувала спеціальний «паспорт», який давав їй можливість після короткого мастер-класу від фахівців «улаштуватися на роботу», що припала до вподоби. На зароблені на цій «роботі» «гроші» юні працівники мали змогу придбати солодощі чи канцтовари у крамничці, про яку також подбали організатори фестивалю.

Окремо працювала зона для малечі до трьох років, де малюки переважно гралися чи малювали на тему професій.

Пізнавальним моментом заходу була й виставка спецтехніки, яку використовують у своїй роботі представники різних професій, - трактори, поліцейські та пожежні автомобілі, реанімобіль, тощо.

Залізничні професії, які на локації регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з фахівцями служби кадрової та соціальної політики представляли вихованці Дніпровської дитячої залізниці, викликали у відвідувачів фестивалю жвавий інтерес. Юні залізничники доступно і цікаво розповідали про залізничні професії, роботу на дорослій магістралі та навчання – у стінах малої. Малеча приміряла на собі професії чергового по станції, машиніста, диктора та інші, охоче фотографувалася у форменому вбранні залізничників, грала та малювала.

Нагадаємо, що нещодавно фестиваль «Місто професій» пройшов і в Кривому Розі. Залізничники також були серед його активних учасників.