slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Вихованці Запорізької дитячої залізниці представляли залізничні професії на інтерактивному заході «Місто професій» 03/10/2018

Днями в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» м.Запоріжжя пройшов масштабний профорієнтаційний захід «Місто професій».

Його фундатори - міжнародний діловий журнал COMMUNITY, Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області, поставили за мету - показати дітворі різноманіття світу професій, допомогти визначитися в ньому, враховуючи бажання та здібності кожної дитини.

Юні гості проекту отримали унікальну можливість ненадовго стати правоохоронцями, рятувальниками, кухарями, будівельниками, візажистами, аграріями, тощо; за короткий час приміряти на собі низку різних професій, а також заробити свої перші «трудові» гроші. Бо всі старанні «працівники» отримували «заробiтну плату», яку могли відразу ж витратити на території містечка в магазині солодощів і подарунків.

Особливий інтерес у дітей та їхніх батьків викликала локація Запорізької дитячої залізниці регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Тут дітвора могла відчути себе справжніми машиністами поїзда, кондукторами та сигнальниками, поспілкуватися з однолітками – вихованцями малої залізниці, які охоче розповідали про своє навчання й дозвілля, а також будні сталевих магістралей України. А зовсім юні відвідувачі залізничної локації охоче розважалися грою та малюванням.

Окрім залізничних, організатори «Міста професій» представили ще кілька десятків надзвичайно значущих в сучасних умовах для України професій.

У рамках заходу також працював профорієнтаційний мобільний центр служби зайнятості. Його фахівці пропонували всім охочим пройти профдіагностичне обстеження з метою визначення професійних здібностей та нахилів із застосуванням сучасних методик.