slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запорізька дитяча залізниця приймала XIV Всеукраїнський фестиваль «Залізничний транспорт та екологія» 09/10/2018

Днями на Запорізькій дитячій залізниці пройшов XIV Всеукраїнський фестиваль «Залізничний транспорт та екологія», який зібрав представників дитячих залізниць з Києва, Рівного, Дніпра, Харкова, Луцька, Львова та Ужгорода.

У дводенній програмі екологічного фестивалю були цікаві та пізнавальні заходи: урочисте відкриття, на якому кожна команда творчо представляла себе колегам, а вихованці Запорізької дитячої презентували яскраве співочо-танцювальне шоу; творча майстерня «Від сміття до мистецтва», де юні залізничники влаштували дефіле у вбранні, виготовленому з матеріалів, що засмічують довкілля, та представили цікаві поробки із речей, які зазвичай викидають до сміттєвих баків; командоутворюючий тренінг «Об’єднані спільною метою», проведений психологами служби кадрової та соціальної політики Придніпровської залізниці.

У рамках інформаційно-дискусійної платформи «Вплив залізничного транспорту на навколишнє середовище» учасники екофесту обговорили важливі для сьогодення проблеми мінімізації негативного впливу діяльності залізничного транспорту на довкілля, гармонійного співіснування природи та людини, нові підходи в екологічній науці.

Юні залізничники з різних куточків України також поділилися один з одним результатами екологічної роботи, яку виконали впродовж попереднього навчального року, та представили свої малюнки на тему «Екопогляд юних залізничників».

У розважальній частині заходу господарі запропонували гостям програму «Екофест – завжди ново, активним бути суперово!», екскурсійні поїздки на підприємство «Мотор Січ» та до історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» на о. Хортиця.

Підсумовуючи фестивальну дводенку, журі підбило підсумки конкурсних заходів. Так, у творчій майстерні «Від сміття до мистецтва» переможцем стала команда Запорізької дитячої залізниці, що представила оригінальну композицію з пластмаси та пластику «Озеро». Другу сходинку поділили між собою представники Київської та Малої Південної, а третє – Луцької та Рівненської дитячих залізниць.

У конкурсі малюнків, в якому також брали участь роботи дітей залізничників із Запорізького регіону, кращими визнано малюнки Андрія Дуська (Львівська дитяча залізниця), Вадима Савчука (Рівненька дитяча залізниця) та Вікторії Савчук (батьки працюють у вагонному депо Мелітополь Придніпровської залізниці).

Утім, без подарунків та приємних вражень не залишився жоден учасник екофестивалю. Про це подбали організатори заходу – ПАТ «Укрзалізниця», його регіональна філія «Придніпровська залізниця» та Запорізька дитяча магістраль.