slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці вперше за останнє десятиліття власними силами модернізували приміський електропоїзд, другий планують оновити до кінця року 12/10/2018

У рамках галузевої програми системного оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» капітально відремонтувала і модернізувала електропоїзд ЕР2Т-7222. Другий приміський состав заплановано оновити до кінця 2018 року. Це підвищить рівень сервісу та комфорту для пасажирів у приміському сполученні.

Восьмивагонним електропоїздом ЕР2Т-7222 побудови 1992 року займалися фахівці Нікопольського моторвагонного депо, яке спеціалізується на ремонті приміського рухомого складу. За словами начальника служби приміських пасажирських перевезень Придніпровської залізниці Юрія Савченка, такі значні обсяги ремонтних робіт капітального характеру з одночасним поліпшенням інтер’єру вагонів нікопольські ремонтники востаннє проводили більше десяти років тому.

«Ініціатива повернутися до модернізації приміських поїздів власними силами, щоб перейти до більш високих стандартів обслуговування пасажирів у приміському сполученні, належить директору регіональної філії Миколі Кужавському, – говорить Юрій Савченко. – Обговорюючи деталі її реалізації, ми вирішили, що почнемо з двох «пілотних» составів, зокрема ЕР2Т-7222, а під час капремонту та модернізації застосовуватимемо тільки сучасні матеріали і рішення».

За три місяці в депо виконали капітальний ремонт механічного й електричного обладнання та електричних машин електропоїзда, а також низку модернізацій, покликаних підвищити безпеку руху, комфортність пасажирських перевезень та роботи локомотивної бригади.

Наприклад, ЕР2Т-7222 оснастили енергоефективними світлодіодними прожекторами і буферними ліхтарями, які добре видно за несприятливих погодних умов; оновленою системою екстреного зв’язку пасажирів з локомотивною бригадою; антивандальними системами з’єднання кватирок з віконними рамами.

Залізничники повністю замінили автоматичні, салонні та тамбурні двері, лінолеумне покриття. Ззовні модернізований состав пофарбували сучасними двокомпонентними емалями.

А пасажири ЕР2Т-7222 зможуть оцінити зручність та ергономічний дизайн нових напівм’яких сидінь із склопластиковим каркасом, металопластикових вікон із двокамерними склопакетами; сучасне обладнання санвузлів і світлодіодне освітлення салонів, внутрішнє облицювання вагонів шумо- та теплоізоляційними матеріалами; нову систему оповіщення пасажирів з одночасною візуалізацією інформації на табло у вагонах.

Приймаючи ЕР2Т-7222 після капремонту та модернізації, директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський дав високу оцінку зусиллям колективу Нікопольського моторвагонного депо.

«Я вдячний вам за проведену роботу, – зазначив Микола Кужавський. – Вперше за останнє десятиліття ми взялися за системне оновлення парку приміських поїздів в умовах депо. До нового року плануємо здати в експлуатацію ще один модернізований електропоїзд, а в 2019 році значно наростимо обсяги капремонту та модернізації рухомого складу для приміського сполучення».

За словами Миколи Кужавського, оновлення пасажирського рухомого складу, покращення рівня сервісу та комфорту для пасажирів є одним з пріоритетів діяльності ПАТ «Укрзалізниця». А ремонт електропоїздів в умовах спеціалізованих депо – це один із форматів оновлення парку рухомого складу для приміських перевезень.

Модернізований ЕР2Т-7222 планується експлуатувати на південному напрямку.