slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники відвідали парки Харкова 17/10/2018

Минулими вихідними працівники управління регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» здійснили автобусну подорож до Харкова, яку для залізничників та членів їхніх родин організувала та частково профінансувала об’єднана профспілкова організація служб.

Програма поїздки передбачала відвідини Центрального парку культури та відпочинку ім. М.Горького та Екопарку Фельдмана. Перший є справжньою візитівкою Харкова. Він запропонував придніпровцям море розваг у вигляді численних атракціонів, канатної дороги, цікавих тематичних зон, а також можливості побачити екзотичні рослини, погодувати лебедів на озері чи білок – на паркових алеях. Кожен знайшов собі заняття до душі, віку та темпераменту.

Ландшафтний парк Фельдмана теж подарував залізничникам радість від спілкування з природою. Традиційно у жовтні тут проводиться масштабний «бал хризантем», коли одночасно буяють всіма кольорами близько 35 тисяч цих квітів різних сортів та форм. Їх спеціально вирощують українські та західноєвропейські квітникарі. «Родзинкою» балу є квіткові скульптури у вигляді кумедних звірів чи інших цікавих персонажів. У екопарку залізничники також оглянули рідкісні види рослин і тварин, яких дбайливо оберігають господарі цієї унікальної паркової зони.

Гарного настрою подорожувальникам додавала і сонячна тепла погода, завдяки якій усе довкола грало яскравими барвами золотої осені. Екскурсія до Харкова стала ще одним культурно-масовим заходом, які цього року організувала для своїх членів об’єднана профспілкова організація служб. Окрім цієї поїздки, були екскурсії до козацького краю – на о.Хортиця, на етнофестиваль у селі Іллівка Дніпропетровської області, до храмових об’єктів Новомосковська та ін.