slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Дніпропетровщині дії «мисливців» за металом спричинили пошкодження посадкової платформи та приміського поїзда 22/10/2018

Злочинні дії розкрадачів створили реальну загрозу безпеці руху та призвели до пошкодження пасажирської платформи на станції Кам’янське-Пасажирське, що в Дніпропетровській області, й приміського состава.

Удосвіта 22 жовтня на станції Кам’янське-Пасажирське невідомі особи здійснили спробу зірвати металеве обрамлення пасажирської платформи.

Реалізувати задум зловмисникам не вдалося. Однак унаслідок вандальних дій було пошкоджено торцеву частину залізобетонної посадкової платформи. Металева смуга, на яку зазіхали злодії, опинилася в габариті руху й відірвала підніжку одного з вагонів приміського поїзда, що прибув до платформи.

Щоб унеможливити аварійні наслідки, залізничники тимчасово, до усунення перешкоди, закрили рух поїздів колією, прилеглою до пошкодженої платформи. Елементи зірваного металевого обрамлення оперативно розрізали на частини та видалили із зони руху. По завершенні робіт о 08:25 рух поїздів відновили. Затримки поїздів не було.

На платформі тривають ремонтні роботи силами Дніпровського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця».