slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі пройшли урочистості з нагоди Дня залізничника 01/11/2018

У регіональній філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» пройшли урочисті з нагоди професійного свята.

Кращих працівників магістралі запросили до Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка. Гостями свята залізничників стали також керівники Дніпропетровської й Запорізької обласної державної адміністрації та обласної ради, Дніпровської міської ради, представники Збройних сил та ділових кіл регіону, колишні начальники залізниці та ветерани-залізничники.

Вітаючи святкове зібрання, директор регіональної філії Микола Кужавський зазначив, що колектив залізниці гідно складає іспит на стійкість і згуртованість.

«Спільними зусиллями ми забезпечуємо стабільну та безпечну роботу залізничної галузі, стратегічно важливої для економіки й соціальної сфери нашої держави; нарощуємо технічний потенціал, реалізуємо унікальні та амбітні проекти. Такі, як будівництво пішохідного мосту на станції П’ятихатки, 100-квартирного житлового комплексу в м. Синельниковому, реконструкція ділянки Пологи - Комиш-Зоря та мосту через річку Мокра Московка, модернізація рухомого складу для приміських перевезень», - наголосив керівник регіональної філії.

За словами Миколи Кужавського, попереду – більш складні завдання, нові проекти й задуми, продиктовані необхідністю подальшого реформування залізничної галузі та масштабними планами розвитку Придніпровської залізниці. «Не сумніваюся, що ці проекти під силу колективу регіональної філії,- підсумував очільник залізниці і побажав усім миру та стабільності, творчої наснаги і нових успіхів.

Голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв приєднався до святкових привітань, з теплими словами подяки звернувся до ветеранів-залізничників, які своєю працею зробили значний внесок у розвиток магістралі, та молоді, що гідно продовжує традиції попередніх поколінь.

Уже традиційно до професійного свята відзнаками ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Придніпровська залізниця» було нагороджено працівників, які показали найвищі результати роботи. До корпоративних нагород додалися і відзнаки Дніпропетровської та Запорізької ОДА, Запорізької обласної ради, Дніпровської мерії та оперативного командування військ «Схід».

Творчим дарунком до професійного свята став концерт, який підготували самодіяльні колективи залізниці.