slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Відсьогодні вантажі та майно Придніпровської залізниці охоронятиме новий підрозділ воєнізованої охорони 09/11/2018

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» стала майданчиком для реалізації пілотного проекту ПАТ «Укрзалізниця» - випробування ділом спеціального підрозділу воєнізованої охорони, створеного з метою посилення боротьби зі злочинними посяганнями на схоронність вантажів, деталей рухомого складу, верхньої будови колії, засобів електропостачання, сигналізації та зв’язку.

Сьогодні на Придніпровській залізниці пройшов перший збір особового складу нового підрозділу служби воєнізованої охорони, який отримав назву стрілецька команда з профілактичної роботи.

На зборі був присутній заступник директора регіональної філії з безпеки Володимир Кузьменко, начальник служби воєнізованої охорони залізниці Михайло Барац, начальник відділу поліції на станції Дніпро Агасі Погосян.

Звертаючись до бійців новоствореної команди, Володимир Кузьменко розповів про заходи протидії випадкам несанкціонованих втручань у роботу Придніпровської залізниці, навів приклади нещодавніх успішних операцій служби воєнізованої охорони, висловив переконання, що стрілецька команда з профілактичної роботи стане авангардом боротьби з розкраданнями вантажів та майна регіональної філії, взірцем для наслідування на інших залізницях.

Затим начальник команди Олександр Драгунов провів первинний інструктаж особового складу підрозділу. Пройшли також заняття з бойової та медичної підготовки.

Слід зазначити, що появі на залізниці стрілецької команди з профілактичної роботи передувала комплексна підготовча роботу. Було проведено понад 120 співбесід, за результатами яких з числа працівників воєнізованої охорони відібрали 30 кандидатів, що відповідають підвищеним вимогам до членів спецкоманди, зокрема мають досвід оперативної роботи, служби в правоохоронних органах та службі безпеки.

Бійців підрозділу забезпечили спецодягом і автомобільним транспортом для швидкого пересування, насамперед бездоріжжям.

Триває оснащення особового складу зброєю, необхідними технічними засобами, проводиться ремонт службового приміщення, де розміститься стрілецька команда, а також доукомплектування штату.

У складі стрілецької команди з профілактичної роботи діятимуть також додаткові групи у Криворізькому та Запорізькому регіонах.