slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2018 році воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від розкрадань майна та вантажів на суму близько 5 млн гривень 22/11/2018

За десять місяців 2018 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» попередили 596 розкрадань вантажів та залізничного майна на суму понад 4,8 млн грн, що на 176 випадків та 2,7 млн грн перевищує аналогічні показники минулого року.

За підозрою у скоєнні цих крадіжок було затримано 434 особи (торік – 357). У 36 випадках зловмисників затримували із транспортними засобами, за допомогою яких намагалися вивезти вкрадене.

Щоб припинити зухвалі спроби розкрадань, стрільці в поточному році 68 разів попереджувально застосовували вогнепальну зброю.

Для попередження крадіжок вантажів та залізничного майна, працівники воєнізованої охорони залізниці постійно здійснюють патрулювання перегонів та станцій, які визнано найбільш криміногенними, влаштовують засідки на крадіїв, спільно з правоохоронцями перевіряють пункти приймання брухту, розташовані у прилеглих до залізничних колій районах, супроводжують вантажні поїзди, тощо.

Завдяки системній роботі та об’єднанню зусиль з органами Національної поліції, вдалося припинити діяльність низки організованих злочинних угрупувань, які займалися розкраданнями вантажів з рухомого складу на станціях Миколаївка-Донецька, Синельникове-1, Синельникове-2, Брагинівка П’ятихатки та Чаплине.

Окрім цього, за порушення правил, установлених на залізничному транспорті України (ходіння коліями у невизначених місцях, незаконний проїзд вантажними поїздами), за десять місяців ВОХОРівці затримали й оштрафували 1 080 осіб.

Нагадаємо, що нещодавно в структурі служби воєнізованої охорони було створено новий підрозділ – стрілецьку команду з профілактичної роботи, покликану посилити протидію злочинним посяганням на схоронність вантажів, деталей рухомого складу, верхньої будови колії, засобів електропостачання, сигналізації та зв’язку.