slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До Міжнародного дня інвалідів на Придніпровській залізниці надали матеріальну допомогу працівникам з особливими потребами 03/12/2018

До Міжнародного дня інвалідів об’єднана профспілкова організація служб регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» виділила матеріальну допомогу працівникам з інвалідністю – колишнім і теперішнім. Кошти від профспілки отримали 20 фахівців, які працюють в головному офісі залізниці, та ще 42 пенсіонери-управлінці, які відносяться до категорії людей з особливими потребами.

Окрім цього, матеріальну допомогу колишнім залізничникам-інвалідам з Дніпровського, Криворізького та Запорізького регіонів надала і дорожня Рада ветеранів.

Нагадаємо, що щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Міжнародний день інвалідів акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день також є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами.