slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У Кривому Розі пройшов профорієнтаційний захід для випускників шкіл 06/12/2018

Днями у Центрі юнацької творчості м. Кривий Ріг пройшов профорієнтаційний стартап Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею «Наші професії – ваше майбутнє», орієнтований на учнів 9 та 11 класів загальноосвітніх шкіл Довгинцевського району. Захід викликав настільки великий інтерес, що актова зала центру ледь вмістила всіх охочих.

Програма стартапу складалася з відео- та фотовізитівок навчального закладу, які супроводжувалися розповіддю представників ліцею про професії, яким тут навчають, про його матеріально-технічну базу, навчальні будні та дозвілля студентів.

Гучні оплески присутніх викликали виступи студентської агітбригади та колективів художньої самодіяльності ліцею, а виставка технічної творчості з діючими експонатами – непідробний інтерес та захоплення гостей.

Учасниками заходу стали також представники регіональної філії «Придніпровська залізниця», зокрема, головний інженер Криворізької дирекції залізничних перевезень Сергій Сокур, начальник відділу кадрів Кристина Мішеніна, помічник начальника з кадрових питань експлуатаційного вагонного депо Батуринська Олена Волошина, помічник начальника з кадрових питань Криворізького локомотивного депо Валерій Сілін, інженер служби кадрової та соціальної політики Тетяна Чакир. Як потенційні роботодавці вони презентували затребувані залізничні професії.

Проведений захід мав за мету сприяти зміцненню партнерських стосунків «Ліцей-школа-підприємство», підвищенню інтересу до робітничих професій, формуванню позитивного іміджу професійно-технічної освіти в цілому.