slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2018 році на Придніпровській залізниці припинили більш як 650 спроб розкрадання вантажів 10/12/2018

За одинадцять місяців воєнізована охорона регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» вберегла від розкрадань вантажів та залізничного майна на суму майже 13 млн 284 тис. грн. Працівники ВОХОР попередили 654 розкрадання, затримали 479 зловмисників.

Зазіхання на вантажі, які перевозить залізниця, становлять 45 % загальної кількості злочинних спроб (212 випадків). Вартість вантажів, які завдяки пильності стрільців не потрапили до рук злодіїв, перевищує 1 млн 229 тис. грн. Здебільшого це вугілля (54 %), брухт (19 %), метал та вироби з металу (20%).

Щоб припинити злочинні дії, працівникам воєнізованої охорони залізниці 60 разів довелося застосовувати зброю. Найчастіше попереджувальні постріли лунали на перегонах П’ятихатки – Ерастівка та Вільногірськ – Верхівцеве, самій станції Ерастівка, між П’ятихатками та П’ятихатками-Стиковими.

А найбільш криміногенними цього року визначено ділянки П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верхівцеве та Іларіонове – Синельникове-1, де сумарно зафіксовано близько 40 % усіх попереджених розкрадань вантажів.

Щоб присікти злочинні спроби, забезпечити схоронність залізничної інфраструктури та вантажів, підрозділи ВОХОР оперативно реагують на повідомлення про випадки несанкціонованого втручання в роботу залізничного транспорту, супроводжують вантажі, патрулюють найбільш криміногенні станції та перегони, виставляють тут засідки й пікети.

Спільно з працівниками правоохоронних органів регулярно проводяться перевірки пунктів приймання брухту, де шукають вантажі зі слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації, зв’язку та електропостачання. На шістнадцяти було виявлено елементи рухомого складу та верхньої будови колії, а також вугілля загальною вартістю майже 8 млн 285 тис. грн.

Нагадаємо також, що завдяки системній роботі та об’єднанню зусиль з органами Національної поліції, воєнізованій охороні залізниці вдалося припинити діяльність низки організованих злочинних угрупувань, які займалися розкраданнями вантажів з рухомого складу на станціях Миколаївка-Донецька, Синельникове-1, Синельникове-2, Брагинівка П’ятихатки та Чаплине.

Окрім цього під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України (ходіння коліями у невизначених місцях, незаконний проїзд у вантажних потягах) ВОХОРівці затримали 1 173 особи. Усіх порушників оштрафовано.