slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці відправили у рейс перший тепловоз General Electric 14/12/2018

За дорученням в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова 13 грудня директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський відправив у рейс перший тепловоз TE33AС «Тризуб». Це один з восьми локомотивів виробництва General Electric, які Укрзалізниця прийняла в експлуатацію і які працюватимуть на стратегічному вантажному напрямку Комиш-Зоря – Волноваха.

Новий «Тризуб» відправився у регулярний рейс у складі вантажного поїзда вагою 3824 тонни з вантажем залізорудного концентрату для маріупольських підприємств.

«Ми повністю виконуємо завдання Уряду зі збільшення пропускної здатності цієї ділянки, - зазначив в.о.голови правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. - Якщо в минулому році у напрямку Маріуполя ми могли пропустити не більше 12-14 вантажних поїздів, то після запуску локомотивів General Electric ми впевнені, що зможемо забезпечити стабільно 22-24 поїзди вже сьогодні».

Знаковій для товариства даті передувала системна робота, у тому числі й у Мелітопольському локомотивному депо регіональної філії «Придніпровська залізниця».

«Ми оновили колійну мережу депо, зокрема замінили 16 стрілочних переводів та переклали маршрутні шляхи, - розповів директор регіональної філії Микола Кужавський. - Модернізували процеси екіпірування і водопідготовки нових тепловозів, зливу відпрацьованого мастила, алгоритм роботи з дизельним пальним. Підготували складські приміщення та приміщення для персоналу, який обслуговуватиме «Тризуби». Актуалізували роботу лабораторного господарства та систему охорони», - зазначив очільник Придніпровської залізниці.

Окрім цього, у депо виконали поточний ремонт цеху обслуговування та ремонту тепловозів, який буде майданчиком для сервісу «Тризубів», а локомотивні бригади й ремонтний персонал пройшли спеціальну підготовку в м.Астана (Казахстан) та на полігоні Крюківського вагонобудівного заводу.

Невдовзі на стратегічно важливий для країни напрямок Комиш-Зоря – Волноваха вийде ще сім тепловозів TE33AС «Тризуб», які Укрзалізниця прийняла в експлуатацію.

Нагадаємо, що тепловози виробництва General Electric мають втричі більші терміни пробігу між технічним обслуговуванням, що покращує їх час експлуатації, а також дозволяють підвищити в 1,5 разу масу поїздів.