slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У м. Синельникове завершено будівництво ще двох житлових секцій для родин залізничників 29/12/2018

Керівник АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час робочого візиту на Придніпровську залізницю відвідав м. Синельникове, де було завершено будівництво двох секцій житлового 100-квартирного комплексу для залізничників.

Комплекс зведений у рамках галузевої програми будівництва житла для працівників залізничного транспорту, яку було відновлено в 2017 році. Наприкінці минулого року придніпровські залізничники звітували про готовність першої 44-квартирної житлової секції, тепер – про закінчення будівництва ще двох секцій по 28 квартир кожна.

Загальна площа синельниківського житлового комплексу – 5 тисяч квадратних метрів. Це 32 однокімнатні, 56 двокімнатних та 12 трикімнатних квартир. Оселі мають індивідуальні двоконтурні газові котли, металопластикові вікна з двокамерними склопакетами з енергозберігаючим склом, усі сучасні вигоди, виконано комплекс внутрішніх оздоблювальних робіт, які дозволяють новосельцям вселятися й відразу жити у комфортних умовах. Окрім цього, утеплено фасад будинку, впорядковано прибудинкову територію, на якій висаджені дерева та кущі, облаштовані місця для відпочинку, сушіння білизни, паркування машин, а також ігрові майданчики для дітвори.

«Завдяки підтримці керівництва АТ «Укрзалізниця» ми змогли вперше після більш як десятилітньої перерви повернутися до масштабного будівництва житла на Придніпровській залізниці», - зазначив директор регіональної філії Микола Кужавський.

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов наголосив на тому, що реалізація відновленої торік програми житлового будівництва, забезпечення її фінансування перебуває у зоні особливої уваги правління компанії. «Ми переконані, що це не стільки видатки, як важлива інвестиція в галузь, яка дозволяє підвищити мотивацію до праці, зберегти кваліфіковані кадри та залучити на робочі місця молодих фахівців», - підкреслив Євген Кравцов.

Міський голова м. Синельникового Дмитро Зражевський тепло подякував керівництву АТ «Укрзалізниця» та його регіональної філії за новобудови, які з нетерпінням чекало місто залізничників.

Після завершення передбачених чинним законодавством процедур у побудоване житло вселяться 56 родин працівників Синельниківського залізничного вузла та пенсіонерів-залізничників.