slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні колеги! 29/12/2018

2018 рік був для Придніпровської залізниці роком реалізації інфраструктурних проектів державного значення.

Таких, як розвиток залізничної інфраструктури на ділянці Пологи – Комиш-Зоря, що дозволило сьогодні збільшити пропускну спроможність стратегічного маріупольського напрямку до 24 пар вантажних поїздів щодоби, а в найближчій перспективі – до 26 пар і більше.

Як унікальна за складністю робіт реконструкція залізничного мосту через річку Мокра Московка в Запорізькій області, капітальний ремонт приміських електропоїздів в умовах Нікопольського моторвагонного депо, будівництво житлового комплексу в місті Синельниковому, підготовка Мелітопольського локомотивного депо до сервісного обслуговування тепловозів General Electric та інші.

Ми довели, що нам під силу найскладніші завдання, що ми колектив професіоналів і жодним деструктивним силам не здолати нашу згуртованість та прагнення змінюватися задля кращого майбутнього України, залізничної галузі, нашої регіональної філії. Вдячний вам за вашу працю, за високу відповідальність і командний дух, за ті зусилля, які поступово виводять Придніпровську залізницю на новий рівень розвитку.

Нехай 2019 рік принесе вам, вашим родинам і трудовим колективам мир і стабільність, творчу наснагу, нові перемоги та здобутки. Родинного всім тепла та затишку, злагоди й добробуту, щирих посмішок та піднесеного настрою, здійснення найзаповітніших мрій та бажань.

Щасливих і радісних свят!

З повагою
Директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» М.С. Кужавський