slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

В управлінні Придніпровської залізниці відкрили оновлений дорожній музей 29/12/2018

Учора член правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек та директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський відкрили в адміністративній будівлі регіональної філії оновлений музей історії залізниці.

«Ідея оновлення дорожнього музею виникла як подарунок до його 50-ліття і до 145-річчя Придніпровської залізниці, що припали на цей рік. Як подарунок усім придніпровським залізничникам, а також нашим дітям, майбутнім поколінням», – розповів директор регіональної філії Микола Кужавський.

За його словами, історія магістралі наповнена подіями різних історичних епох, досягненнями і долями багатьох поколінь залізничників. «Ми прагнемо зберегти пам’ять про них, - підкреслив Микола Кужавський. – І сьогодні, продовжуючи традиції попередніх поколінь, впевнено йдемо вперед, будуючи майбутнє для кожного з нас і майбутніх поколінь», - підкреслив керівник регіональної філії.

Щоб історична спадщина магістралі була відома придніпровцям, керівництво залізниці прийняло рішення перенести дорожній музей із віддалених і непристосованих приміщень у головний офіс, принагідно осучаснити та розширити експозиції музею.

На реалізацію задуму пішло менше чотирьох місяців. Залучивши фахівців-дизайнерів, а також спеціалістів різних структурних підрозділів самої залізниці, які актуалізували існуючий музейний фонд, було підготовлено до відкриття п’ять виставкових залів. Кожен відображає певну епоху розвитку Придніпровської залізниці, досягнення та здобутки цього періоду, розповідає ро видатні постаті

В оформленні експозицій було застосовано сучасні дизайнерські рішення, матеріали й технології – технічні, поліграфічні, композиційні та інші. Вони надали оновленому музею неповторний сучасний вигляд, наочну виразність, багатство форм подання та сприйняття історичної інформації.

«Вами зроблено велику роботу, - зазначив після першої екскурсії в оновленому музеї член правління Желько Марчек. – Минуле треба поважати».

Желько Марчек та Микола Кужавський залишили на згадку про день, коли почалося друге життя дорожнього музею, відтиски своїх долонь. Ці відтиски також будуть музейними експонатами.

Оновлений музей історії запрошує залізничників та містян оглянути його експозицію. Музей працює по буднях з восьмої до сімнадцятої годин за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 108, управління регіональної філії «Придніпровська залізниця», телефон (056) 793 03 92.